0 534 088 81 82

Hatay Uzun dönem araç kiralama

Uzun dönem araç kiralama


Aylık araç kiralama, uzun dönem araç kiralama ve filo kiralamaya kıyasla sağladığı esneklikle her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Farklı marka ve model araçlar, ister ekonomik sınıf ister lüks sınıfta aylık olarak kiralanabiliyor. www.arabakiralamahatay.com tüm araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyatlarıını inceleyerek hem en hızlı aylık araç kiralama hizmetini alırsınız hem de en ucuz fiyatla kiralayıp, zaman kazanırsınız, paranız da cebinizde kalır.

 

www.arabakiralamahatay.com  ister bireysel olarak ister firma olarak uzun dönem aylık araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aylık araç kiralama, birkaç günden fazla kiralık araç ihtiyacınız varsa ve de filo kiralamadan daha küçük çaplı bir kiralama yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

 

www.arabakiralamahatay.com  gibi uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama firmalarının yanı sıra, tüm güvenilir ve saygın filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyatlarını tek adımda listeleyerek, sizin için en uygun kiralamayı yaparsınız.

 

Aylık araç kiralama fırsatlarından sadece İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde değil Türkiye’nin her yerinden yararlanabilirsiniz. Tek bir araç için bile yapacağınız kiralamalarda hızlı geri dönüşler alır ve tüm firmaların tekliflerini tek seferde inceleyerek en ucuz aylık araç kiralamayı yaparsınız.

 

Aylık araç kiralamanın avantajları:

 

-Fiyatlar günlük kiralamadan çok daha uygundur

 

www.arabakiralamahatay.com tüm saygın rent a car firmalarının en iyi fiyatlarını tek bir sayfadan incelemenizi sağlıyor. Aylık araç kiralamada bu özellik size daha da hesaplı fiyatlar getirmektedir. Neredeyse leasing yapmadan uzun dönem filo kiralama fiyatlarıyla yarışan uygun fiyatlı aylık rakamlardan kiralama yaparsınız.

 

-Hem bireysel hem kurumsal olarak yararlanabilirsiniz

 

Aylık araç kiralama hizmetinden bireysel olarak da kurumsal olarak da ister bir adet ister daha fazla araç için uygun fiyatlarla yararlanırsınız.

 

-Filo kiralamadaki formalitelerle uğraşmazsınız

 

Filo kiralama veya uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde sizi ciddi bir formalite ve bürokratik süreç beklemektedir. Aylık araç kiralamada ise tüm kiralama firmalarının en uygun fiyatlı tekliflerini görmek için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurmak veya bize  Konusunda uzman araç kiralama ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun aylık araç kiralama fiyatları ile kiralama yapmanızı sağlar.

 

-Uzun vadeli taahhütler vermeniz gerekmez

 

Sürekli değişen şartlar içinde aylık araç kiralama yaparken uzun dönem garantileri vermeniz veya taahhütlerde bulunmanız gerekmez. Herhangi bir taahhüt olmadan uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından yararlanırsınız.

 

- Aracı dilediğiniz zaman iade edebilirsiniz

 

Hem kira süresi, hem de araç türü açısından esnek çözümdür. Değişken şartların olduğu bir dönemdeyseniz ve taahhütte bulunmadan uygun fiyatla araç kiralamak istiyorsanız aylık araç kiralama hizmetimiz tam size göre.

 

-Servis, bakım, sigorta derdiniz olmaz

 

Aylık araç kiralamada araçların periyodik servis bakım giderleri, sigorta masrafları, bandrol masrafları ile uzun vadeli bir taahhüde girmeden uğraşmamış olursunuz, kafanız ve cebiniz rahat olur.

 

-Yol yardımı

 

www.arabakiralamahatay.com anlaşmalı iş ortakları sayesinde çok iyi bir hizmet alırsınız. Aylık araç kiralama fiyatlarına 24 saat yol yardımı, sınırsız kilometre, rent a car kaskosu, hırsızlık sigortası, 7/24 destek, arıza yardımı, yedek araç tahsisi, kaza ve hırsızlık sigortası dahil edilir.

 

-Şirketlere özel ödeme kolaylıkları

 

Küçük ölçekli işletmeler ve tüm kurumsal firmalar aylık araç kiralama ile özel ödeme kolaylıklarından yararlanabilirler.


 
Hatay Car Rental | Hatay Rent A Car | Hatay Araba Kiralama | Hatay Oto Kiralama © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 534 088 81 82