0 534 088 81 82

Hatay, Dünya Gastronomi Şehri Oldu

 

İlimiz Hatay, UNESCO Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin uygulanacağı programda UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dahil edildi.


Hatay; böylelikle Dünya Gastronomi Şehri statüsünü aldı
Bu güzel sonuçta büyük emeği olan Gelişmeyi Hatay BŞB başkanı lütfü savaş kendi sosyal medya hesabından şöyle duyurdu,.Hayırlı olsun Hatay!
Bu akşam 600 e yakın yemeğimiz ile UNESCO YARATICI ŞEHİRLER AĞI GASTRONOMİ KENTİ ilan edildik. Bu başarı Hatay ın, bu gurur hepimizin!

Hatay ın tadını özel araçla çıkartın

Hatay Car Rental Hatay ın tadını özel araçla çıkartmanız için tüm olanakları sunuyor. Geniş ve hem her bütçeye uygun hem de farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik araçlardan oluşan filomuz ile siz de tam aradığınız gibi bir oto kiralayarak Akdeniz in en etkileyici kenti Hatay da hayallerinizdekinden bile daha güzel zaman geçirebilirsiniz.

Mesafeleri Hatay Car Rental farklı ile kısaltın

Söz konusu büyük ve kalabalık şehirlerse en önemli sorunlardan biri varış noktaları arasındaki uzun mesafe ve tabi ki trafiktir. Ancak Hatay oto kiralama ile tüm bunlar sorun olmaktan çıkıyor. Kiralayacağınız araç sayesinde Hatay daki tüm destinasyonlara trafik derdi çekmeden ve toplu taşıma araçlarına kıyasla çok daha kısa sürede ulaşma şansına sahipsiniz.

Güvenliğiniz bizim için çok önemli

Hatay Car Rental filosunda yer alan araçlar yalnızca konforlu ve şık değiller, aynı zamanda güvenliği ön planda tutan modellerden oluşuyorlar. Adana’da güvenli ulaşım için ilk tercihiniz olmayı sonuna kadar hak eden araçlarımız ile gönül rahatlığı ile dilediğiniz tüm destinasyonlara gitme şansına sahipsiniz.

Araç kiralamak sandığınızdan çok kolay

Hatay oto kiralama hizmetinden yararlanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hatay Car Rental farkı ile gereksinimlerinizi karşılayacak, şık, konforlu ve güvenli araçları sandığınızdan çok daha kolay şekilde ve dakikalar içerisinde kiralayabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikle 0 326 285 5930 numaralı telefonumuzu aramanız gerekiyor. İster Hatay da olun ister yakın zamanda Hatay a gelecek olan hemen Hatay Car Rental telefon numarasını arayarak onlarca mükemmel araçtan birini üstelik en uygun fiyatlar ile kiralayabilir ve böylece sadece Hatay ın değil tüm çevresinin tadını sonuna kadar çıkartmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

HATAY ARABA KİRALAMA

Günümüzde tüm büyük şehirlerde olduğu gibi Hatay da da en önemli sorun ulaşım ve bu sorunun hem en konforlu hem de en makul bütçeli çözümü Hatay Car Rental araba kiralama hizmetinden faydalanmak. Onlarca kaliteli, şık, güvenli araçtan oluşan Hatay Car Rental araç filosu hatay da ulaşımı dert olmaktan çıkartıp zevk haline getirmek isteyenlerin hizmetinde.

Tüm destinasyonlara kolay ulaşım

Hatay Türkiye nin en büyük kentlerinden biri ve bu kentteki birçok destinasyonun arasında büyük mesafeler var. Ancak bu mesafeleri sorun etmenize gerek yok zira Hatay araba kiralama hizmeti ile kiralayacağınız araçlar sayesinde Hatay ın her noktasına kısa sürede üstelik her anından zevk alacağınız yolculuklar ile ulaşma şansına sahipsiniz.

Farklı ihtiyaçlara hitap eden araba alternatifleri

Elbette herkesin araba kiralama konusunda ihtiyaçları farklılık gösteriyor ve Hatay Car Rental araç filosu tüm ihtiyaçları karşılayacak araçlar büyük bir özenle seçilerek oluşturuldu.  İster spor bir araç, ister kalabalık ailenizle birlikte ulaşım sağlayabileceğiniz bir araç hatta minibüse ihtiyacınız olsun tüm bu araçlar ve çok daha fazlası Hatay Car Rental araç filosunda sizi bekliyor.

Bütçenize dost çözümler

Hatay Car Rental araç kiralamanın lüks olduğu algısını ortadan kaldırmak ve herkesin Hatay araba kiralama hizmetinden faydalanarak güzel kentimizin tadını sonuna kadar çıkartabilmesini sağlayabilmek için bütçenize dost çözümler sunuyor. Farklı ekonomik seviyelere uygun araç alternatiflerimiz sayesinde Hatay araba kiralama lüks olmaktan çıkıp herkesin ulaşabileceği, herkesin hayatını kolaylaştıracak bir hizmet haline geliyor.

Dakikalar içinde araba kiralama fırsatı

Araba kiralamanın çok zahmetli olduğuna ilişkin bir düşünceniz varsa hemen unutabilirsiniz zira yenilikçi, kaliteli ve müşteri dostu hizmeti kendisine ilke edinmiş olan Hatay Car Rental araba kiralama hizmetini umduğunuzdan çok daha kolay ve hızlı almanızı sağlıyor. İhtiyacınız olan, bütçenize uygun tüm araçları kolayca bulup dakikalar içerisinde kiralamak için yapmanız gereken tek şet 0 326 285 59 30 numaralı hattımızı aramak. Günün her saati arayabileceğiniz hattımızdan araçlarımızla ilgili bilgi alabilir ve kiralama işlemini birkaç dakika içinde halledebilirsiniz. www.arabakiralamahatay.com


 
Hatay Car Rental | Hatay En Ucuz Oto Kiralama | Hatay Rent A Car | Hatay Araba Kiralama | Hatay Araç Kiralama | Hatay Havalimanı Araç Kiralama |Hatay Oto Kiralama| © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 534 088 81 82