0 534 088 81 82

EXPO 2021 Medeniyetler Bahçesi ile HATAY

Türkiyeye ikinci kez EXPO geliyor. EXPO 2021 HATAY Medeniyetler Bahçesi temasıyla gerçekleşecek. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, EXPO nun Türkiye nin bir projesi olduğunu söyleyerek EXPO 2021 HATAY ı devlet, belediye, STK lar ve iş dünyasıyla birlikte yapmak istediklerini söyledi.

 

Medeniyetler şehri Hatay, EXPO 2021 e ev sahipliği yapacak. Yaklaşık bir yıl önce EXPO için başvuruda bulunan Hatay, Antalya dan sonra EXPO yu Türkiye ye getiren ikinci şehir oldu. Sınır dışında yaşanan savaşa rağmen, güçlü rakiplerini geride bırakarak EXPO yu alan Hatay büyük bir başarıya imza atmış oldu. Medeniyetler şehri Hatay, EXPO 2021 i de Medeniyetler Bahçesi temasıyla düzenleyecek. Plant Dergisini Hatay da konuk eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, EXPO 2021 HATAY heyecanını bizimle paylaştı.

 

EXPO 2021 i sadece Hatay ın değil, Türkiye nin bir projesi olarak gördüklerini özellikle vurgulayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, geniş tabanlı bir organizasyonla EXPO 2021 Hatay a hazırlanmak istediklerini söyledi. Savaş: Biz, Büyükşehir olarak EXPO yu aldık ama biz bunu esas Türkiye Cumhuriyeti nin de, Hatay ı da uluslararası camiada bir tık yukarı çıkaracak bir proje olarak görüyoruz. Ve bu projeyi devletimizle, resmi kurumlarımızla, belediyelerimizle, STK larımızla, iş dünyamızla birlikte yapmak istiyoruz. Biz başlattık, birlikte bitirelim istiyoruz

 

City of the Civilizations Hatay, will host the EXPO 2021. Approximately a year ago, applying Hatay city applied for EXPO, and saved as the second city brought EXPO to Turkey after Antalya. Against the war near border, Hatay get the EXPO by having left behind strong opponents and achieved as well. EXPO 2021 will be organized in City of the Civilizations Hatay, with the theme of  Civilization Gardens   www.arabakiralamahatay.com


 
Hatay Car Rental | Hatay En Ucuz Oto Kiralama | Hatay Rent A Car | Hatay Araba Kiralama | Hatay Araç Kiralama | Hatay Havalimanı Araç Kiralama |Hatay Oto Kiralama| © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 534 088 81 82